دوشنبه ۰۱ مرداد ۰۳

خريد فرش ۷۰۰ شانه كاشان و شناخت انواع بافت فرش ماشيني 700 شانه

به برترين مرجع تخصصي فرشهاي ايران خوش آمديد.

خريد فرش ۷۰۰ شانه كاشان و شناخت انواع بافت فرش ماشيني 700 شانه

۷۲۲ بازديد

شانه فرش گره هاي عرضي در بافت فرش ماشيني مي باشد. سالن اصلي نيز همانند سالن فرعي، به صورت عرضي ساخته شده است (پلان-29). به طور كلي تراكم عرضي فرش را شانه آن ميگويند. ـ توصيف امور ديگر (طبيعت، روزگار، مجالس مي و غيره ) كه آن را با «ف ز» نشان مي­دهيم. البته مي توان گليم فرش آشپزخانه را به صورت سفارشي در طرح و سايز هاي ديگر هم خريداري كرد.

اين اتاقها را مي­توان راهروهايي براي دسترسي به سالن اصلي محسوب كرد، در اطراف سالن اصلي اتاقهاي كوچكي تعبيه شدهاند كه براي استحمام از آنها استفاده مي­شده است. CVE-2020-1004 ديگر آسيبپذيري “ترفيع امتيازي” در اين ماه است كه بخش Graphics Component از آن تأثير ميپذيرد. بعد از عبور از اين محل، با دالاني با دو ستون ديگر در فضايي كوچكتر مواجه مي­شويم كه بنا به درخواست مشتريان در اندازه طول كمتر نسبت به نياز مي توان براي انها برش زد و بعد از دور دوزي جاي برش در اختيار مشتري قرار بگيرد.

هريك از اتاقها به صورت جداگانه وارد سالن اصلي ميشوند (پلان-24) ( Moortgat,1955:11). گليم فرش هاي متال از پرفروش ترين محصولات كارخانجات فرش ماشيني كاشان هستند كه به صورت پيوسته با نقشه هاي جديد و زيبا وارد بازار فروش مي شوند .

خريد قسطي فرش ماشيني فرش نگين مشهد هلال براي راحتي شما عزيزان خريد قسطي فرش را در نظر گرفته است. شما خريداران مي توانيد از شرايط اقساط ۳۶ ماهه بدون پيش پرداخت و ضامن استفاده كنيد و تا سقف ۵۰ ميليون تومان خريد خود را انجام دهيد. براي دريافت راهنمايي و اطلاعات بيشتر مي توانيد از طريق شماره تماس ۰۳۱۵۴۷۶۰۷۸۰ و ۰۹۳۹۳۶۱۸۱۸۳ يا شبكه هاي اجتماعي با ما در تماس باشيد. براي خريد اقساطي فرش مي توانيد به صورت حضوري در نمايشگاه فرش نگين مشهد هلال واقع در شهرستان آران و بيدگل و يا مراجعه به نمايندگان ما در شهرستان ها اقدام به خريد خود كنيد. همچنين براي آسايش شما امكان خريد اينترنتي فرش نيز محيا گرديده است. تفاوت خريد اقساطي فرش با خريد نقدي در خريد نقدي فرش شما از تخفيف بيشتري برخوردار هستيد و در خريد قسطي فرش حداكثر با توجه به زمان اقساط كه ۳۶ ماهه است شامل افزايش ۱۵% مي گردد. همچنين از اين مزيت برخورداريد كه فرش قسطي خود را بدون پيش پرداخت خريد مي كنيد و ماهانه با پرداخت مبلغ كمي از فاكتور خود از آسايش بيشتري در خريد فرش برخوردار مي شويد. براي اطلاع از قيمت فرش نگين مشهد هلال مي توانيد با ما در تماس باشيد. اما تنها تفاوت نخ بي سي اف با نخ پلي استر در طول نخ مي باشد كه بصورت رشته هاي طولاني بهم پيوسته توليد مي شود. تمام فرش هاي نگين مشهد عرضه شده توسط كارخانه به صورت درجه يك، داراي هولوگرام و مشخصات كامل توليد كننده مي باشند. به دليل اينكه بافت اين نوع فرش از همان ابتدا بيشتر در ميان مردم روستانشين و عشاير رواج داشته است، و بيشتر بر اساس ذوق سليقه بافندگان و بدون طرح و نقشه از پيش تعريف شده بافته مي شده است از نظر طرح فرش معمولا نسبت ديگر فرش ها ساده تر بوده و تراكم گره هاي آن نيز كمتر از ديگر انواع فرش است. همراه پلان بيت­هيلاني، شاخصه­هاي هنري ديگر نيز اجرا مي­شود كه در طول اجراي بيت­هيلاني، به­عنوان پلان بنا و به­عنوان جزئي از آن شناخته مي­شود؛ اين شاخصه­ها شامل نقش­برجسته­ها، استفاده از اسفنكس در پايه­ستون­ها و يا نشان دادن آن در بيت هيلاني­ها مي­باشد. اين محل نيز با عبور از هشت پلكان وارد ورودي اوليه ميشود كه داراي سه ستون تزئيني از جنس بازالت مي­باشد كه پايه­ستونهاي آن هنوز سالم است. در جنوب غربي كاخ سارگن، معابدي متعلق به شش خدا وجود دارد كه در 6 معبد نبو، سين، شمش، نين گال و اِاَ و همچنين كاخ f در قسمت جنوبي، شيوة ساخت بيت هيلاني استفاده شده است (Haines , 1967:56)؛ نينوا، آخرين پايتخت آشور، با برج و­بارويي نامنظم به ابعاد حدود 1/2×4/4 كيلومتر مي­باشد.

شيوة ساخت معماري بيت هيلاني در چهار قسمت از اين محل مشخص شده كه شامل معبد شمال­شرقي، كاخ شمال غربي، كاخ مركزي و كاخ جنوب غربي است (Parrot,1961:211)؛ تل بارسيب، در واقع همان تل اهمر امروزي است كه در كنار رودخانة فرات ساخته شده است. معبد، با ورودي دوستونه به صورت جنوبي ـ شمالي ساخته شده و درب ورودي آن از طرف جنوب غربي است. اين ورودي كه شامل دالاني سه­ستونه است با پايه­ستونهاي گرد مشخص شده است. عمده تحقيقات اين محل مربوط به سال 1934 است .(Schefold,1934: 34) از زمان شاهنشاهي هخامنشي، در لاريسا مجموعه بناهايي به دست آمده كه از جملة آنها كاخي متعلق به خشايارشاه است. كاخ خشايارشاه در لاريسا داراي پلاني مربع­شكل با يك ايوان ورودي است كه با چهار ستون سنگي با پايه­ستونهاي گرد تزيين شده است. اين بيت هيلاني با دو پله، به ايوان ستون­دار كه با سه ستون با پايه­ستونهاي گرد مشخص شده است، منتهي مي­شود. قدمت اين محل حدود830 پيش از ميلاد معرفي شده است (Hawkins,2008:600-605). تمام كف اين محل سنگفرش است.

ساخت اين معبد مربوط به اواخر قرن 9پيش از ميلاد است (Vincent,1956:65). در مگيدو يا تل مگيدو(Tel-Megido)، معروف به تل موتسليم نيز (Finkelstein,2000:42)، تاكنون 4 معبد (Guy,1938:54) با شيوة ساخت معماري بيت­هيلاني گزارش شده است (Finkelstein,2006:50)؛ در گزير يا تل جزاييل، در كنارة ساحلي مديترانه، كه شاهراه و يك پايگاه حفاظت بين­راهي است (Ussishkin,1992:125)، معبدي با ابعاد كلي 15×17 و ابعاد سالن اصلي 20/3×20/7 و به صورت جنوب­شرقي ـ شمال­غربي شناسائي شده كه ورودي آن كمي متمايل به شرق و جنوب شرقي است (Singer,1988:78). كمي بعد قواره جيپ جلو غباري كه برميانگيخت، پيدا شد. بعد از عبور از اين دالان ستون­دار، به آپاداناي اين كاخ كه با چهار رديف ستون 9­تايي كه پايه­ستون­هاي آن به صورت گرد و شياري و سرستون­هاي ايونيك مشخص شدهاند، وارد مي شود. پايه­ستونها در عين زيبايي، با نشان­دادن دو اسفنكس كنار هم و قرارگرفتن شال ستون بر پشت آنها كار شده است. ورودي اين معبد از طرف جنوب شرق، و با دو شير در سمت راست و چپ است. در دهليز راست، راهي به اتاقي كناري وجود دارد؛ در اين اتاق پلكاني به­دست آمده كه محل دسترسي به طبقات بالاست. در انتهاي اين سالن سكويي قرار دارد كه هم محل قرارگيري مجسمة خدا بوده و هم محل برافروختن آتش.

بنابراين، در اين گروه ميتوان تدبر را عميق تر و والاتر از تفكر دانست. تنها در هزارة اول براي مدتي و آن هم به­ندرت، اجاق از اين پلان حذف شد كه آن را بايد متأثر از قدرت حاكم، فشارهاي سياسي و سلطة بيگانگان بر منطقه دانست. ستونها بر روي مجسمه­هايي از شير بنا شدهاند؛ اما تفاوتي بين اين بنا و مگارون وجود دارد؛ در اينجا، سراي بزرگ مركزي، تالار اصلي نيست و پشت آن يك خلوت­خانه يا محراب يا قربانگاه و مجسمة يكي از خدايان قرار داشته است. وجود كتيبه­ها در بيت­هيلاني­ها را نيز متأثّر از فرهنگ آشوري مي­دانند. آيا خود اين تجربة شگفتانگيز از چگونگي پيدايي فارسي دري و باليدن آن در جهان "پر از عربي" نميتواند پاسخ پرسش ما را بدهد؟ ما همه تشنه احساس و گداي عشق و محبت هستيم و چيزي كه مديون خداييمدوست داشتن ديگران است. منظور ما از توصيف­محور آن گروه از غزليات است كه محور بحث در آن­ها توصيف حالات و كنش­هاي شخصيت شعري عاشق يا معشوق است. شعري كه البته از ديد نظريهپردازانش شعري متفاوت در ساخت و «معني» است. البته ميتوانيد از سه رنگ متفاوت فرش از طيف رنگ روشن تا رنگ تيره و يا برعكس استفاده كنيد و وسايل خانه را با آن ست كنيد تا خانهي تان از يكنواختي در بيايد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.